Close
Skip to content

Springer spaniel angielski o rasie – informacje.

Springer spaniel angielski o rasie tej można napisać grubą książkę. W związku z tym mamy nadzieję, że  zbiór artykułów, które tu zamieszczamy przybliży Państwu tą wspaniałą rasę.

W konsekwencji kilka artykułów zawiera też wskazówki jak postępować ze springerem by przez długie lata cieszyć się obustronnym szczęściem. ♥ 
Zachęcamy wszystkich, którzy planują zakup szczenięcia springer spaniela angielskiego do przeczytania artykułów. Informacje w nich zawarte to zaledwie kropla w morzu. Jednak każdy, kto decyduje się na zakup szczenięcia rasowego powinien najpierw zgłębić podstawowe informacje o rasie.
Chcemy przecież wiedzieć, czy rasa, którą wstępnie wybraliśmy jest odpowiednia dla nas?
Jesteśmy w stanie podołać jej wymaganiom? A może charakter springer spanieli angielskich nam nie odpowiada? Na pewno poradzimy sobie z pielęgnacją sierści? Do jakich chorób mają skłonność dane rasy?
Jeśli zdecydowaliśmy się, że springer spaniel to rasa dla nas, to jak wybrać hodowlę?   A szczenię jak wybrać – pies czy suczka? W jaki sposób przygotować dom i rodzinę na nowego członka rodziny? Jak żywić szczenię i potem dorosłego psa, aby długo cieszył się zdrowiem? Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi, czytając poniższe artykuły. Zapraszamy do lektury.  🙂

error: Content is protected !!