Close
Skip to content
Hodowla

 Hodowla springer spanieli angielskich

EQUESS CARNIVALE (FCI), założona w 2012r,
powstała z miłości do tej wspaniałej rasy. 🙂
Hodowla jest zarejestrowana Związku Kynologicznym w Polsce-
(ZKwP działa od 1938r.!), który jest członkiem FCI-Fédération Cynologique Internationale ( Międzynarodowa Federacja Kynologiczna).
Związek Kynologiczny w Polsce jest jedynym związkiem, którego rodowody są honorowane na całym świecie. Psy z rodowodami ZKwP biorą udział we wszystkich prestiżowych wystawach na świecie, takich jak: Cruft’s.

Hodowla

Psy są nasza wielką miłością i towarzyszą nam od zawsze.
Wiele psich nieszczęść znalazło u nas pomoc, kilka z nich mieszka z nami do dziś, innym znaleźliśmy wspaniałe, kochające domy.
Hodowla psów rasowych była naszym marzeniem, jednak zastanawialiśmy się, którą rasę wybrać.

Mając doświadczenie z różnymi rasami sądziliśmy, że wybór będzie trudny. Jednak okazało się inaczej.
W chwili gdy do naszego domu zawitało pierwsze szczenię
rasy  springer spaniel angielski nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że  będziemy mogli jako rodzina z małym dzieckiem, z czystym sumieniem i spokojem ducha, polecić ją innym rodzinom.

A żartując troszkę, możemy powiedzieć, ze w naszym przypadku springer spaniele angielskie są jak chipsy – nie można skończyć na jednym. 😀 Dlatego też psów tej rasy zaczęło przybywać w naszym domu. Są to niezastąpieni kompani zabaw naszego dziecka oraz jego kolegów i koleżanek. 🙂

Hodowla
Hodowla

Hodowla springer spanieli angielskich Equess Carnivale (FCI) tętni życiem.

Radość, którą z niej czerpiemy to nie tylko opieka nad szczeniętami czy wyjazdy na wystawy. To również spotykanie się z nowymi rodzinami “dzieci” urodzonych w naszej hodowli. Każdym takim wydarzeniem będziemy się tutaj dzielić z Państwem.  Mamy też nadzieję, że nasza hodowla springer spanieli angielskich spodoba się Państwu i wkrótce będziemy mogli się spotkać.

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania naszej witryny. 🙂

Nasza hodowla Springer Spanieli Angielskich jest hodowlą domową, która mieści się w malowniczym miejscu pod Warszawą.

 Nasze springer spaniele angielskie to członkowie naszej rodziny.
W cenie springer spaniela angielskiego pochodzącego z naszej hodowli zawarta jest nasza pasja, za czym idzie pieczołowita dbałość o to, by nasze szczenięta miały doskonałe pochodzenie, były zgodne z wzorcem rasy zarówno pod względem charakteru jak i wyglądu.

Szczególnie dbamy o zdrowie, właściwe żywienie, odpowiednią socjalizację. Nowi właściciele mogą liczyć na “pomoc 24/7”- gdy tylko taka jest potrzebna, hotel dla psa oraz grooming (strzyżenie). 🙂
Nasze dotychczasowe poczynania hodowlano -wystawowe możecie Państwo prześledzić przeglądając tą witrynę, do czego serdecznie zapraszamy!

Hodowla
Hodowla
Hodowla
error: Content is protected !!