Close
Skip to content

Springer spaniel angielski pies rodzinny?
Czy pies myśliwski może sprawdzić się jako pies rodzinny?
Otóż TAK! 🙂 Springer Spaniele Angielskie są inteligentnymi, wesołymi, łagodnymi wobec dzieci i innych zwierząt, psami, które są bezgranicznie oddane swojej rodzinie, gotowe zrobić wszystko aby zadowolić swojego pana. Ich łagodny temperament i radosny charakter sprawiają, że springery są wspaniałymi psami rodzinnymi, doskonałymi dla aktywnej rodziny. )

Springery to psy bardzo pozytywne, kochają zabawę i pieszczoty, i są gotowe na to przez cały czas 🙂 Wspaniale dogadują się z dziećmi i lubią spędzać z nimi czas na zabawach.

Springer spaniel angielski pies rodzinny doskonały!

Springer spaniel angielski pies rodzinny

Gdy do naszego domu zawitała nasz pierwszy szczeniak rasy springer spaniel angielski, o słodkim imieniu  Holly, byliśmy nią wprost zauroczeni. Uwielbiała spać obok naszego dwuletniego wtedy synka, bawiła się z nim w berka. Wspaniale było patrzeć jak razem dorastają. Rok później zabawy zmieniły charakter. Zaczęło się aportowanie – prawdziwa natura springera. Nasz synek rzucał swoje zabawki, frisbe, a to zwyczajnie przed siebie, a to do wody, a Holly zawsze dostarczała przedmiot z powrotem pod nogi naszego synka. Wspaniale było i jest ( bo tym zabawom ciągle nie ma końca) nam na to patrzeć. Lubimy stwierdzenie ” springer spaniele angielskie są jak chipsy – nie można zadowolić się jednym.” Ponieważ zgadzamy się z tym i my, po pewnym czasie w naszym domu pojawiły się dwa kolejne springery. Nasz syn bawi się z każdym z nich w inny sposób, jednak wydaje się, że to Julia ukochała sobie naszego syna najbardziej. Podąża za nim wszędzie, zawsze skora do zabaw, a radość jaką okazuje, gdy syn wraca ze szkoły jest nie do opisania.

error: Content is protected !!