Close
Skip to content

Springer spaniel angielski RÓŻA

Equess Carnivale BLACK ROSE RISING
»pochodzi z miotu “B”«
ur.: 16.05.2016
właściciel: Karolina P.

Różka to nasze przeznaczenie. Dlaczego?
Po pierwsze urodziła się w dniu, w którym pożegnaliśmy naszego kochanego staruszka Comsia,
Po drugie była w tym samym wieku co Comes jak ją poznaliśmy,
Po trzecie jest dziewczynką jak chcieliśmy i po czwarte nazywa się Black Rose (Różka), a nasza córka Róża –  więc było jasne, że to będzie nasza psina.
I jest nasza, najbardziej kochana na świecie i jedyna w swoim rodzaju.
Dwie Róże rządzą w domu. Wspólna komitywa nie zna granic. Moja córcia zawsze staje w obronie Ru (Różki) jak tylko coś przeskrobie (ale zdarza się jej to niezwykle rzadko). Razem oglądają bajki, razem szaleją na huśtawce:), razem śpią w samochodzie (dziwnym trafem zawsze odpływają w jednym czasie). Maja taki swój różowy świat:)
Zresztą Róża na każdym kroku podkreśla, że Ru jest jej pieskiem, a Comes był nasz – koniec kropka.

A sama Różka (springer spaniel angielski) to najbardziej przyjazny pies w całej naszej okolicy. Nie zaczepia, nie szczeka bez powodu, jest pozbawiona w 100 % agresji. Dlatego jest ulubionym kompanem wielu psów niezależnie od rasy i wielkości.
Najlepszym psim przyjacielem Różki jest Manio (Jack Russell Terier) wszyscy w parku znają tą dwójkę. Gdzie Ru tam i Manio, zawołasz Ru -Manio też przybiegnie. Wyglądają jak Flip i Flap, ale kochają się nad życie.
Różka nawet jedzonkiem się z Maniem dzieli – bo biedak nie ma na co dzień surowych serduszek czy skrzydełek. 🙂
Największą pasją RU (poza przebierankami z Różą) jest piłka tenisowa. Udany spacer to taki, podczas którego można poszaleć z Mańkiem, a potem po aportować za piłką. Nasza psina tak się wyspecjalizowała w tej zabawie, że jak nikt jej nie poświęca uwagi to sama sobie rzuca i aportuje – taka mądrala.
Springer Spaniel to najwspanialszy pies rodzinny. Czuły, kochany, a jednocześnie wesoły. Z łatwością dostosowuje się do życia swojej rodziny.
A na koniec Ewa dziękujemy Ci za naszą kochaną KRÓWKĘ  🙂

error: Content is protected !!