Close
Skip to content

Springer spaniel angielski – hodowla Equess Carnivale FCI  – WITAMY!

Hodowla zarejestrowana w »Związku Kynologicznym w Polsce«.

Ostatnia aktualizacja – 01.08.2022 w działach:

Springer spaniel angielski to pies z natury wesoły, chętny do pracy z człowiekiem, bardzo oddany swojemu ludzkiemu stadu. 

Przede wszystkim polecamy tą rasę osobom aktywnym. Rodzinom, które lubią spędzać czas na spacerach, wycieczkach poza miasto…

Springer  doskonale sprawdza się jako pies rodzinny , sportowy, terapeuta, służbowy, użytkowy, dlatego jest coraz bardziej ceniony.

Ponieważ jest to pies średniej wielkości +/- 51cm, sprawdzi się w mieście. Jedyny warunek to zapewnienie odpowiedniej porcji ruchu i aktywności umysłowej.

Jeśli jesteście Państwo na etapie poszukiwań, w artykule »zanim kupisz springer spaniela angielskiego« znajdziecie pomocne informacje.

Zatem, jeśli springer spaniel angielski to rasa odpowiednia dla Państwa, zachęcamy do przeczytania artykułu »wybór szczenięcia«.

Jeśli nurtują Państwa pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w zakładce »o rasie«, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania.

 Nasze springer spaniele angielskie przychodzą na świat i dorastają w naszym domu w pod naszą troskliwą opieką.

Czas ten spędzają na między innymi na zabawach z naszym synem, w towarzystwie reszty psiego stada oraz mieszkających z nami kotów.
Ponieważ prowadzimy również kameralną stajnię, każdy springer spaniel angielski z naszej hodowli zapoznaje się z dużym zwierzęciem jakim jest koń.

Od samego początku więc nasze szczenięta poddawane są pieczołowitej socjalizacji.
Zapraszamy do kontaktu oraz do zakładki »O NAS«, gdzie dowiecie się Państwo więcej o naszej hodowli.

 

error: Content is protected !!